Kontakt

Zamki-dmuchane.com

Agata Piątek

 Chobienice 94

64-212 Siedlec
 
Woj. Wielkopolskie
 
 +48 730 500 809
 

Napisz do nas

   
Strona główna Cennik

Cennik

Zamek do skakania 4x4 - 150 zł / godzina
Zjeżdżalnia mała (5 m. wysokość, 3 m. szerokość, 5 m. długość) - 150 zł / godzina
Zjeżdżalnia duża "Złomek" (7 m. wysokość, 5 m. szerokość, 8 m. długość) - 250 zł / godzina
Zjeżdżalnia duża "Bajdocja" (7 m. wysokość, 4 m. szerokość, 9 m. długość) - 250 zł  / godzina
Trampolina (średnica 3,60 m) - 150 zł / godzina
Trampolina (średnica 4,80 m) - 150 zł / godzina
Suchy basen z kulkami - 150 zł / godzina
Byk - 150 zł / godzina
 
 
Cena wynajmu urządzenia obejmuje montaż urządzenia, demontaż, pełna obsługa oraz ubezpieczenie. W promieniu do 40 km od Chobienic transport wliczony jest w cenę wynajmu. Jeśli dojazd do wyznaczonego miejsca imprezy znajduję się powyżej 40 km od Chobienic, doliczamy dodatkowe koszty (1,20 zł netto / 1 km drogi), dalsze trasy do uzgodnienia. Koszty te doliczane są jedynie za dojazd! Koszty powrotu ponosimy sami.
 

Miejsce wynajmu

Zamawiający na miejscu imprezy zapewnia dostęp do źródła prądu (230V, 16A) lub kilku źródeł prądu w zależności od zamówionej liczby urządzeń. Teren, na którym będą zainstalowane urządzenia powinien być w miarę równy i oczyszczony z ostrych przedmiotów, które zagrażają bezpieczeństwu urządzeń oraz użytkowników.
 

Jak złożyć zamówienie?

Przede wszystkim należy skontaktować się z Nami za pomocą kontaktu telefonicznego (730 500 809). Składając zamówienie wynajmu urządzeń należy podać termin planowanej imprezy czyli data z godziną rozpoczęcia i zakończenia imprezy, miejsce, w którym się odbędzie, jakie urządzenia chcesz wynająć, dane firmy (nazwa, adres, NIP, telefon, mail).
 

Pozostałe

Wszystkie Nasze urządzenia napędzane są dmuchawami o mocy 1,1 kW. Istotną rzeczą skorzystania z Naszych usług jest dostęp na miejscu imprezy do źródła prądu o mocy 230V lub 400V (w przypadku większej liczby wynajmu urządzeń potrzeba kilku źródeł prądu) w odległości do 40 m. W celu zabezpieczenia urządzeń przed podmuchami silnego wiatru, przytwierdzamy je do podłoża lub przywiązujemy do elementów stałych np. drzewo, słup (stosujemy pasy, śledzie). Jeśli podmuchy wiatru są zbyt silne urządzenia mogą zostać wyłączone. Ze względu na rozmiar i wagę dmuchańców trzeba zapewnić swobodny wjazd samochodu  z przyczepą na miejsce wynajmowanego placu.  warunkiem bezpiecznego korzystania z urządzeń jest oczyszczony plac z wszelkiego rodzaju kamieni szkieł itp,oraz wolna przestrzeń nad  urządzeniem. Zastrzegamy sobie prawo odmowy rozstawienia jeżeli teren nie spełnia warunków bezpieczeństwa.