Kontakt

Zamki-dmuchane.com

Agata Piątek

 Chobienice 94

64-212 Siedlec
 
Woj. Wielkopolskie
 
 +48 730 500 809
 

Napisz do nas

   
Strona główna Oferta

Oferta

Zjeżdżalnia mała

Wysokość: 5m

Szerokość: 3m

Długość: 5m

150 zł / godzina

Zjeżdżalnia mała, idealna dla mniejszych lub średnich imprez masowych. Posiada jedno wejście (drabinka) oraz jeden ślizg. Ślizg oraz wejście jest oddzielone, aby nie było problemów z ruchem na zjeżdżalni. Grafika na zjeżdżalni to malunek plażowy, pustynny, na górze zjeżdżalni widoczny jest słoń, a po bokach umieszczone są stojące palmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zjeżdżalnia duża „Złomek”

Wysokość: 7m

Szerokość: 5m

Długość: 8m

250 zł / godzina

Zjeżdżalnia duża, idealna dla dużych imprez masowych. Posiada jedno wejście (drabinka) oraz jeden ślizg. Ślizg oraz wejście jest oddzielone, aby nie było problemów z ruchem na zjeżdżalni. Ze względu na grafikę cieszy się ogromnym zainteresowaniem na festynach, zabawach.
Grafika na zjeżdżalni to malunek z popularnego filmu animowanego dla dzieci „Auta” – Złomek. Po środku jak i po obu bokach zjeżdżalni umieszczone są stojące dmuchane kaktusy.

 

 

Zjeżdżalnia duża „Bajdocja”

Wysokość: 7m

Szerokość: 4m

Długość: 9m

250 zł  / godzina

Zjeżdżalnia duża BAJDOCJA to rarytas wśród Naszych dmuchańców. Cieszy się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Jest rozchwytywana na przeróżne okazje takie jak festyny, zabawy, urodziny. Posiada jedno wejście (drabinka) oraz jeden ślizg. Ślizg oraz wejście jest oddzielone, aby nie było problemów z ruchem na zjeżdżalni. Ze względu na swoją wielkość, kształt i kolory przyciągnie uwagę każdego! Na górze zjeżdżalni umieszczone są wieżyczki, zjeżdżalnia wokół zabudowana jest dmuchanymi ścianami.

 

Trampolina

Średnica: 3,60m / 4,80 m

150 zł / godzina (mała trampolina)

150 zł / godzina (duża trampolina)

Trampolina, jej konstrukcja wykonana jest ze stalowych ocynkowanych rur. Zapewniają one dużą stabilność trampolinie oraz pozwalają na obciążenie do 115 kg. Trampolina to wspaniała zabawa dla każdego, pełne bezpieczeństwo jak i wygoda skakania. Wysokiej jakości materiały oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły zapewniają Nam bezpieczeństwo. Mata do skakania została wykonana z wytrzymałego polipropylenu.

 

 

 

Grzybek

Wysokość: 3,5m

Szerokość: 4m

Długość: 4m

100 zł / godzina
150 zł (grzybek + kulki)/ godzina

Grzybek, jest to suchy basen, jest bardzo lubianym dmuchańcem przez nasze najmłodsze pociechy. Wewnątrz Grzybka dzieci czyja sie jak w swoim małym kolorowym świecie. Miekkość ścian oraz podłoża sprawia że czują się tam bezpiecznie. Dla dodatkowej frajdy jest możliwość dodania kolorowych piłek. Użyądzenie bardzo często jest wynajmowane na imprezy plenerowe oraz urodziny imienimy itp. Serdecznie polecam.

 

 

Duża formuła

250 zł / godzina

 

 

 

 

 

 

 

Mała formuła

150 zł / godzina

 

 

 

 

 

 

 

Bawigród

200 zł / godzina

 

 

 

 

 

 

 

Pirat

250 zł / godzina

 

 

 

 

 

 

 

Byk

150 zł / godzina